O nás

Tým společnosti SPR media tvoří zkušení profesionálové s letitými zkušenostmi z mediálního a sportovního prostředí. Díky této kombinaci jsme schopni poskytnout našim klientům dokonalý servis.
Známe práci v médiích, fungování médií, dlouhodobě působíme v oblasti sociálních a on-line médiích.

Léta se pohybujeme ve světě sportu, a známe mediální potřeby jak sportovců, tak organizátorů sportovních akcí. Máme za sebou spolupráci při velkém množství vrcholových sportovních akcích v České republice a na Slovensku za posledních dvacet let.

Komunikaci pro naše klienty připravujeme na míru na základě předem stanované strategie a ve snaze dosáhnout specifikované komunikační cíle.

Náš tým

Martina Kučerová

Martina Kučerová

Sportovní novinářka s bohatými kontakty a zkušenostmi v oblasti PR a komunikace. Vystudovala žurnalistiku a politologii na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Od roku 1994 působila v redakcích významných sportovních médií na Slovensku a v České republice.
Michaela Grendelová

Michaela Grendelová

Po 13 letech novinářské kariéry přijala nabídku řídit komunikaci a mediální operaci mistrovství světa IIHF v hokeji 2011 v Bratislavě a Košicích. Kromě propagace a organizace sportovních akcí se zaměřuje na krizové PR a komunikaci sportovních společností.
Miloš Židík

Miloš Židík

Získal doktorát v oboru geografie na Ostravské univerzitě v Ostravě, ale již od roku 2004 se pohybuje v oblasti organizování vrcholných sportovních akcí. Během své praxe se podílel na několika desítkách sportovních událostí, kde zajišťoval primárně mediální a televizní operace.

Naši lidé

Jana Tuhá

Jana Tuhá

15 let pracovala jako novinářka v různých typech médií, z toho 8 let jako sportovní redaktorka. V organizačním výboru ISU mistrovství Evropy v krasobruslení 2016 zastávala pozici mluvčí a PR manažerky šampionátu.
Zuzana Trojáková

Zuzana Trojáková

Zkušená certifikovaná projektová manažerka s praxí z řízení velkých projektů a z organizace mezinárodních, nejen sportovních akcí. Sedm let pracovala pro manažerskou skupinu Top Athletics.
Petra Ivánková

Petra Ivánková

Studentka žurnalistiky a divadelní vědy na Univerzitě Palackého v Olomouci a redaktorka časopisu SNOW. Od roku 2015 se specializuje na správu sociálních médií a zpracování grafických materiálů.
Anna Hrbáčková

Anna Hrbáčková

Studentka žurnalistiky a filmové vědy na Univerzitě Palackého v Olomouci. První zkušenosti s organizací mezinárodních sportovních akcí získala v roce 2014 na Půlmaratonu...
Peter Mráz

Peter Mráz

V mediální oblasti pracuje už takřka deset let a v průběhu tohoto období se věnuje výhradně agenturní práci v sportovní oblasti. Hlavní náplní je lední hokej a převážně zimní sporty.
Marek Mikušek

Marek Mikušek

V průběhu studií na Pedagogické fakultě Trnavské univerzity začal pracovat jako moderátor v Rádiu Naj v Trnavě. Posléze přešel rádii Twist a Viva...
Jaroslav Odstrčilík

Jaroslav Odstrčilík

Je absolventem chemické průmyslovky, žurnalistice se věnuje dvacet pět let. Od roku 1992 pracoval dvanáct let jako redaktor deníku Sport...
CH.D.P.  company

CH.D.P. company

Profesionální videotým, který (nejenom) na sport nahlíží přes detaily a emoce, tudíž jednotlivce resp. akci/projekt zobrazuje způsobem zcela originálním a atraktivním.
Pavel Lebeda

Pavel Lebeda

Profesionálně fotografuje sport od roku 1994, působil ve fotbalovém a hokejovém týdeníku Gól, v měsíčníku Fotbal-Sport a od roku 2001 pracoval...
LIVEBROS

LIVEBROS

Do detailu propracovanou show včetně režie, produkce, štábu, techniky, softwaru, harmonogramů to vše Vám na míru připraví LIVEBROS.