O nás

Tým společnosti SPR media tvoří zkušení profesionálové s letitými zkušenostmi z mediálního a sportovního prostředí. Díky této kombinaci jsme schopni poskytnout našim klientům dokonalý servis.
Známe práci v médiích, fungování médií, dlouhodobě působíme v oblasti sociálních a on-line médiích.

Léta se pohybujeme ve světě sportu, a známe mediální potřeby jak sportovců, tak organizátorů sportovních akcí. Máme za sebou spolupráci při velkém množství vrcholových sportovních akcích v České republice a na Slovensku za posledních dvacet let.

Komunikaci pro naše klienty připravujeme na míru na základě předem stanované strategie a ve snaze dosáhnout specifikované komunikační cíle.

Náš tým

Martina Kučerová

Martina Kučerová

Sportovní novinářka s bohatými kontakty a zkušenostmi v oblasti PR a komunikace. Vystudovala žurnalistiku a politologii na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Od roku 1994 působila v redakcích významných sportovních médií na Slovensku a v České republice.
Michaela Grendelová

Michaela Grendelová

Po 13 letech novinářské kariéry přijala nabídku řídit komunikaci a mediální operaci mistrovství světa IIHF v hokeji 2011 v Bratislavě a Košicích. Kromě propagace a organizace sportovních akcí se zaměřuje na krizové PR a komunikaci sportovních společností.
Miloš Židík

Miloš Židík

Získal doktorát v oboru geografie na Ostravské univerzitě v Ostravě, ale již od roku 2004 se pohybuje v oblasti organizování vrcholných sportovních akcí. Během své praxe se podílel na několika desítkách sportovních událostí, kde zajišťoval primárně mediální a televizní operace.

Naši lidé

Zuzana Trojáková

Zuzana Trojáková

Zkušená certifikovaná projektová manažerka s praxí z řízení velkých projektů a z organizace mezinárodních, nejen sportovních akcí. Sedm let pracovala pro manažerskou skupinu Top Athletics.
Petra Ivánková

Petra Ivánková

Studentka žurnalistiky a divadelní vědy na Univerzitě Palackého v Olomouci a redaktorka časopisu SNOW. Od roku 2015 se specializuje na správu sociálních médií a zpracování grafických materiálů.
Anna Hrbáčková

Anna Hrbáčková

Studentka žurnalistiky na Univerzitě Karlově v Praze. První zkušenosti s organizací mezinárodních sportovních akcí získala v roce 2015 na Mistrovství světa v ledním hokeji, kde působila jako součást mediálního týmu zajišťujícího chod tiskového střediska.
Jaroslav Odstrčilík

Jaroslav Odstrčilík

Je absolventem chemické průmyslovky, žurnalistice se věnuje dvacet pět let. Od roku 1992 pracoval dvanáct let jako redaktor deníku Sport...
Štěpán Sedláček

Štěpán Sedláček

Mediální analytik s desetiletou výzkumnou praxí vystudoval žurnalistiku a mediální studia na Univerzitě Palackého v Olomouci. Na zajišťování mediálních a televizních operací se podílel na světových šampionátech v severském lyžování, basketbalu a ledním hokeji v letech 2009, 2010 a 2015.
Filip Nekola

Filip Nekola

Absolvent Vysoké školy podnikání a práva v Ostravě se v oboru marketingu a komunikace pohybuje od roku 2009, kdy působil v zahraniční personální agentuře jako zástupce pro severní Moravu s působištěm v ČR a USA. Má bohaté zkušenosti s produkcí a marketingem kulturních i sportovních akcí, věnuje se také audiovizuální tvorbě a grafickému designu.
Jakub Špetlík

Jakub Špetlík

Absolvent Univerzity Karlovy v Praze se v oboru sportovního marketingu pohybuje od roku 2012, kdy začal působit jako člen v organizačním týmu během domácích utkání českého daviscupového a fedcupového týmu. Má zkušenosti nejen s marketingem sportovních akcí, ale také s jejich produkční stránkou.
Peter Mráz

Peter Mráz

V mediální oblasti pracuje už takřka deset let a v průběhu tohoto období se věnuje výhradně agenturní práci v sportovní oblasti. Hlavní náplní je lední hokej a převážně zimní sporty.
Marek Mikušek

Marek Mikušek

V průběhu studií na Pedagogické fakultě Trnavské univerzity začal pracovat jako moderátor v Rádiu Naj v Trnavě. Posléze přešel rádii Twist a Viva...
CH.D.P.  company

CH.D.P. company

Profesionální videotým, který (nejenom) na sport nahlíží přes detaily a emoce, tudíž jednotlivce resp. akci/projekt zobrazuje způsobem zcela originálním a atraktivním.
Pavel Lebeda

Pavel Lebeda

Profesionálně fotografuje sport od roku 1994, působil ve fotbalovém a hokejovém týdeníku Gól, v měsíčníku Fotbal-Sport a od roku 2001 pracoval...
LIVEBROS

LIVEBROS

Do detailu propracovanou show včetně režie, produkce, štábu, techniky, softwaru, harmonogramů to vše Vám na míru připraví LIVEBROS.